PRODUKCJA FILMOWA

POŻEGNANIE PIANISSIMY - piano znaczy cicho…

2015 - AL KHALEDIAH EUROPEAN ARABIAN HORSE FESTIVAL

XXXVII POLSKI NARODOWY POKAZ KONI ARABSKICH CZYSTEJ KRWI

EMOCJONUJĄCY WARSZAWSKI FESTIWAL KONI ARABSKICH 2015

Z WIELKIM SMUTKIEM ŻEGNAMY PANIĄ IZABELLĘ PAWELEC - ZAWADZKĄ

2014 - Al Khalediah European Arabian Horse Festival

2014 - Dzień Zjednoczonych Emiratów Arabskich

2014 - KRÓLEWSKI DAR Z BAHRAJNU

2013 - Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Cup - Dzień UAE

2013 - Wielka Warszawska i Wyścig Katarski

GALERIA FOTOGRAFII - MARTA BARANOWSKA

PARTNER STRATEGICZNY

 

WSPIERAJ AHCII

Jeśli chcesz wspierać nasz Instytut
więcej...

FOTOGRAFOWIE

Rekomendowani fotografowie
więcej...
Budujemy Stajnię - przewodnik Muratora

Wybierz odpowiedni projekt dla siebie.

Murator SC11

więcej...

Derby Arabskie na torze Służewiec w Warszawie, 28 lipca 2013Bardzo atrakcyjnie zapowiada się pierwsza dwudniówka wyścigowa II części sezonu 2013 na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Do 18 gonitw (po 9 w sobotę i niedzielę) zgłoszono 166 koni. Gwoździem niedzielnego programu będą Derby Arabskie (godz. 16.15), niezwykle widowiskowy wyścig na dystansie 3000 m, a więc o 600 m dłuższym niż gonitwa o tej samej nazwie dla koni pełnej krwi angielskiej, która została rozegrana 7. lipca. Suma nagród wynosi 78 500 zł (45 tys. za pierwsze miejsce).

Do tej najważniejszej próby dla czterolatków czystej krwi wyłącznie polskiej hodowli zgłoszono 15 koni: 14 ogierów i tylko jedną klacz Netkę, która jednak będzie się zaliczać do grona faworytów. Oprócz niej w czołówce na finiszu być powinny Wares, Wierzbin, Amuletti i Perfektor , ale nie można wykluczyć niespodzianki ze strony któregoś z pozostałych uczestników gonitwy, np. Porannego Blaska, Palacio  czy Etarda. Na wymienionych ośmiu koniach pojadą najlepsi obecnie służewieccy dżokeje: Aleksander Reznikov (Wares), Piotr Piątkowski (Amuletti), Wiaczesław Szymczuk (Perfektor), Anton Turgaev (Netka),  Victor Popov (Palacio), a także mający już spore doświadczenie i znaczące sukcesy na warszawskim torze goście z Czech: Martin Srnec (Wierzbin) i Tomas Lukasek (Poranny Blask). Etarda dosiądzie dobrze znany i lubiany na Służewcu Piotr Krowicki, który na stałe pracuje w jednej z niemieckich stajni.

Ale nie tylko Derby Arabskie warte są obejrzenia podczas najbliższej dwudniówki na Służewcu.
Z gonitw dla koni czystej krwi gorąco polecamy również licznie obsadzony (11 koni) bieg o Nagrodę Figaro (2400 m, sobota, godz. 16.30), który ma wielkiego faworyta, rosyjskiej hodowli Kazbeka, niepokonanego w czterech startach na warszawskim torze. Jest wielce prawdopodobne, że w wyścigu tym może paść rekord toru , jeśli utrzyma się lekki stan bieżni.

Z gonitw dla koni pełnej krwi angielskiej na pierwszy plan wysuwają się Nagroda Kozienic (2000 m, sobota, godz. 17) z udziałem tak świetnych koni jak Emperor Ajeez, Lucky Peter i Hard Work oraz Nagroda Syreny (1400 m, niedziela, godz. 16.45), której bitym faworytem będzie świeżo upieczony rekordzista toru na 1600 m Star Poker. Podczas Gali Derby przed trzema tygodniami wygrał on z miejsca do miejsca o 3 długości przed Just Fly’em w czasie 1’34,3, lepszym od poprzedniego rekordu aż o 1,1 s.

Organizator wyścigów zaplanował też dodatkowe atrakcje dla dzieci: kąciki malowania twarzy i rysunkowy oraz dmuchaniec. Konkursy multimedialne oraz sportowe, prowadzone na ergometrach wioślarskich przez Kajetana Broniewskiego, organizowane będą w strefie KENO.
W sobotę pierwsza bomba pójdzie w górę pójdzie o godz. 15, a w niedzielę o 14.30. Bilety w cenie 5 zł (strefa B) i 15 zł strefa (A), rodzinny 25 zł (strefa B i A) do nabycia na miejscu w kasach. Przypominamy, że bezpośrednio można obecnie dojechać na tor tylko samochodem lub autobusem linii 300, który kursuje spod stacji Metro Wilanowska.

Wielkich emocji na pewno nie zabraknie! Gorąco zapraszamy!

Szczegółowe informacje i aktualności znajdziecie Państwo na stronie www.torsluzewiec.plkontakt z nami
Aby się z nami skontaktować kliknij: KONTAKT

PIKJ ©2010
Nota prawna

Project: www.futurition.com

Kuwait, UAE, Qatar, Saudi, Oman, Jordan, USA, France, UK, United Kingdom, Italy, الكويت ، الإمارات العربية المتحدة ، قطر ، السعودية ، عمان ، الأردن ،